Kubeł zimnej wody. Motor przegrał ze Zniczem [AUDIO]

2024-07-08 12:57
Piłkarze Motoru Lublin podczas sparingu ze Zniczem Pruszków
Autor: Motor Lublin Piłkarze Motoru Lublin podczas sparingu ze Zniczem Pruszków

Dwa mecze kontrolne i zupełnie różne oblicza żółto-biało-niebieskich. W dwóch sparingach Motor Lublin pokonał Resovię Rzeszów 1:0 oraz uległ Zniczowi Pruszków 0:3.

W pierwszym ze spotkań bramkę dla żółto-biało-niebieskich zdobył Mbaye Jacques Ndiaye. W składzie Motoru wystąpiło kilku zawodników Akademii: Sebastian Sikora, Arkadiusz Murzacz, czy też Grzegorz Nasalski. W drugim meczu Motorowcy przegrali z pierwszoligowym Zniczem Pruszków 0:3.

- Mecz z Resovią był okazją do przetestowania młodych zawodników z Akademii, którzy trenowali z nami w tym tygodniu. W wielu aspektach wyglądaliśmy dobrze i cieszymy się, że udało się wygrać. W drugim meczu, ze Zniczem Pruszków wydarzyło się coś, co nie powinno mieć miejsca. Przegraliśmy go defensywą. Taki wynik jest niedopuszczalny i zdajemy sobie z tego sprawę. To spotkanie pokazało nam, nad czym musimy teraz pracować, by to się nie powtórzyło - powiedział po sparingach trener Motoru, MAteusz Stolarski.

W niedzielę, 7 lipca żółto-biało-niebiescy wyjechali na obóz. Ostatnie mecze sparingowe przed startem rozgrywek Ekstraklasy rozegrają na wyjeździe w piątek, 12 lipca z Radomiakiem Radom. 

Trener Mateusz Stolarski po sparingrach z Resovią Rzeszów i Zniczem Pruszków. Posłuchaj: