Lublin - Definitywne Silent Disco

2023-01-26 20:56
Uwielbienie Silent Disco - plakat
Autor: mat. organizatora Uwielbienie Silent Disco - plakat

Będzie wyjątkowa muzyka, klimat i duchowe przesłanie. "Uwielbienie - Silent Disco" tym razem Definitywne? Wydarzenie odbędzie się w kościele pw. św. Józefa przy ulicy Filaretów. Spotkanie dedykowane jest osobom młodym, ale zaproszony jest każdy młody duchem.

Na facebookowym profilu wydarzenia możemy przeczytać:

"Przyjdźcie gotowi na finałowe pytanie, które zaprowadzi Was do ostatecznej wygranej...Ale najpierw zastanówcie się, czy to Wasza definitywna odpowiedź? Widzimy się jak co miesiąc na Filaretów 7 w Lublinie. Staniesz do gry? "

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam, zaprasza na Uwielbienie Silent Disco.

Nazwa jest może trochę przewrotna, ale zależy nam na tym, aby przyciągnąć uwagę ludzi, którym do Boga od dawna nie po drodze. Chcemy pokazać, że można inaczej, że można modlić się z radością, nie po smutnokatolicku, że znajdziemy miejsce dla każdego. Piękna oprawa muzyczna, ma stać się przestrzenią do tego, aby usłyszeć siebie, odciąć się od rozpraszaczy i skupić na tym, co każdemu z nas w duszy gra. A każdemu co innego – jak na Silent Disco, gdzie wszyscy są razem, a w słuchawkach słyszą co innego - mówią organizatorzy wydarzenia.

Przyjdź, wyłącz audio na świat, odetnij się od rozpraszaczy i pozwól Duchowi Świętemu działać. Muzyka będzie przestrzenią, która pomoże Ci wejść w klimat modlitwy. Pomoże Ci wsłuchać się w siebie. I Boga.

"Uwielbienie - Silent Disco" 29 stycznia o 20:00, Lublin - ulica Filaretów 7.

Szczegóły dotyczące spotkania są na profilu LSE Miriam i CDM Lublin.