Lublin - nowe propozycje wyjazdu z Centrum Młodych na ŚDM w Lizbonie

2022-11-10 10:25
ŚDM
Autor: CDMAL ŚDM Lizbona 2023 - dodatkowe propozycje wyjazdu

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej ma dodatkowe propozycje wyjazdu na ŚDM w Lizbonie. Światowe Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka odbędą się na początku sierpnia 2023 roku. Zapisy na wspólny wyjazd z Lublina na wydarzenie trwają już od kilku tygodni. Centrum Młodych ma też zupełnie nowe warianty podróży.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na wyjazd do Lizbony na ŚDM oraz na spotkanie młodych z całego świata, aby doświadczyć radosnego Kościoła, spotkać Papieża Franciszka, odwiedzić piękne miejsca, zobaczyć majestatyczną Portugalię i pomodlić się w miejscach, gdzie od lat udają się pielgrzymi. 

Są też dodatkowe i nowe propozycje wyjazdu z CDM na Światowe Dni Młodzieży 2023

Na to wydarzenie zaproszone są osoby od 16 do 30 roku życia. Przy czym osoby niepełnoletnie muszą w nim uczestniczyć z pełnoletnim opiekunem. Przed zapisem organizatorzy proszą osoby niepełnoletnie by umówiły się na spotkanie z duszpasterzem z Centrum, nr do biura CDM: + 48 516 214 899.

Ilość miejsc i biletów lotniczych jest ograniczona, dlatego  CDM zaprasza do szybkiego rezerwowania. Koszty biletów znajdują się w formularzu zapisów. Aktualne informacje zawsze dostępne są na profilach CDM oraz na stronie: cdmlublin.pl/propozycje-wyjazdu-z-cdm-na-swiatowe-dni-mlodziezy-2023/

W Archidiecezji Lubelskiej działają również punkty przygotowujące młodych do ŚDM. To miejsca otwarte także dla tych, którzy nie pojadą do Lizbony.

W Lublinie CDM zaprasza na spotkania z cyklu „W drodze do Lizbony” przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży 2023. W programie jest Eucharystia, konferencja zaproszonego gościa o jednym z patronów ŚDM oraz uwielbienie. Spotkania odbywają się w każdą drugą niedzielę miesiąca w parafii pw. św. Józefa w Lublinie. Uwielbienie prowadzi zespół muzyczny „Chwalmy Pana na Spontana”.

Punkty przygotowujące młodych do ŚDM działają także w Bychawie, Chełmie, Poniatowej oraz Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie.

Dodatkowe informacje są na stronie Centrum Duszpasterstwa Młodzieży: cdmlublin.pl/punkty-przygotowawcze/