Lublin - samochody i maszyny AMW na wyprzedaży

2021-10-12 11:48
Lublin - samochody i maszyny AMW na wyprzedaży
Autor: AMW

Służyły w wojsku, teraz będzie można je kupić. Lubelska Agencja Mienia Wojskowego zorganizuje wyprzedaż samochodów.

W ofercie AMW ma 176 pozycji. To, m.in. ciężarówki, osobówki i quady. Ceny wywoławcze pojazdów sięgają od 6 do 8 tysięcy zł. Są to samochody sanitarne, ciężarowo-osobowe i ciężarówki ogólnodostępne.

Jak mówi Agnieszka Plewik z lubelskiego oddziału AMW - oferta jest bardzo bogata, a każdy w zasadzie znajdzie coś dla siebie. Poza samochodową ofertą na wyprzedaży znajdą się maszyny rolnicze i budowlane oraz sprzęt warsztatowy.

Osoby, które zawodowo lub hobbystycznie prowadzą warsztaty, zainteresować mogą tokarki, frezarki, czy prasa hydrauliczna. Na przetargu będą też kuchnie polowe, drewniane skrzynie i metalowe futerały.

Wszystkie pojazdy i sprzęty można obejrzeć na stronie Agencji Mienia Wojskowego pod linkiem: https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy-i-wyposazenie/sprzedaz-przetargowa-1/1726

Sama wyprzedaż w czwartek 14 października, a do jutra zainteresowani muszą wpłacić wadium. Zyski pójdą na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych, z którego kupowany jest nowoczesny sprzęt dla polskich żołnierzy.