Mecz o wszystko. Motor - Wigry w półfinale baraży

2022-05-25 12:48
Motor Lublin zagra z Wigrami Suwałki
Autor: Motor Lublin

​To dla nich najważniejszy mecz sezonu. Motor Lublin zaczyna grę w barażach o pierwszą ligę. Na wyjeździe zmierzy się z Wigrami Suwałki.

- Wiemy, że baraże to zupełnie inny gatunek mecz - mówi kapitan Motoru, Paweł Moskwik. - Na pewno w drużynie nastroje są bojowe. Jest to dla nas zwieńczenie sezonu i święto dla nas. Jest to najważniejszy mecz w roku. Na pewno damy z siebie minimum 110%. W taki meczu, jak baraż będzie decydowała dyspozycja dnia. Wigry mają dwóch napastników, którzy są ostatnio w formie. Wiemy jednak, jak przeciwstawić się atakowi drużyny z Suwałk. Na pewno od razu wyciągaliśmy wnioski po przegranej z Wigrami na ich stadionie w kwietniu. Przeanalizowaliśmy go a teraz musimy skupić się tylko na tym jednym dniu i jednym meczu, który jest dla nas jak finał - dodaje stoper żółto-biało-niebieskich.

Pierwszy gwizdek w dzisiejszym meczu Wigry - Motor o 20:30. Zawody będą transmitowane w telewizji.​ W drugim półfinale baraży Ruch Chorzów zmierzy się z Radunią Stężyca. Zwycięzcy dzisiejszych meczów zagrają w niedzielnym finale, którego stawką jest awans na zaplecze Ekstraklasy.