Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie zaprasza na Dni skupienia

2021-12-22 14:58
Dni skupienia
Autor: Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie Dni skupienia - plakat

​To propozycja dla młodych mężczyzn na rozpoznanie swojego powołania. Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie zaprasza na Dni skupienia. Spotkania potrwają od 27 do 29 grudnia i będą okazją do wspólnej modlitwy i ważnych rozmów.

Panie, co chcesz, abym czynił? to hasło Dni skupienia na które zaprasza młodych mężczyzn Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.

Seminarium jest wspólnotą młodych ludzi kroczących drogą powołania, ale także chętnie dzielących się zdobytymi już doświadczeniami z tymi, którzy swoje powołanie pragną dopiero rozeznać.

Spotkania wyrastają z potrzeby stworzenia młodym ludziom klimatu modlitwy i rozeznawania. Stanowią również okazję do zobaczenia życia seminaryjnego „od wewnątrz", do zapoznania się z pracującymi w seminarium księżmi, do rozmowy z klerykami i do nawiązania znajomości.

"Jeśli pragniesz rozpoznawać obecność Chrystusa w swoim życiu, wchodzić z Nim w dialog przez modlitwę we wspólnocie Kościoła, to przyjedź do Seminarium na dni skupienia dla osób rozeznających swoje powołanie." - czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Dni skupienia potrwają od 27 do 29 grudnia. Rozpoczęcie w poniedziałek o godzinie 18.00 (kolacja), a zakończenie w środę o godzinie 13.00 (obiad)

Spotkania dedykowane są mężczyznom w wieku od 16 do 29 lat.

Osoby niepełnoletnie powinny przywieźć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Miejsce: Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie ul. Wyszyńskiego 6

Zgłoszenia: do 26 grudnia przyjmuje ks. Andrzej Flis tel. 781 512 460, e-mail: aflis74@gmail.com

Warto zabrać ze sobą Pismo św. i różaniec.

Koszt: bezpłatnie.

Szczegóły są na stronie: seminarium.lublin.pl