Miało być przełamanie, jest kolejna porażka. Pogoń - Motor 2-1

2022-08-16 16:54
Motor Lublin
Autor: Motor Lublin

​​W miniony weekend zaliczyła trzecią porażkę z rzędu. Tym razem Motor Lublin przegrał na wyjeździe z Pogonią Siedlce 1-2 .Mecz zaczęli dobrze ale nie wykorzystali okazji, by podwyższyć wynik.

Po straconych bramkach już nie potrafili się podnieść, kolejny raz. Motor, drużyna, która w maju biła się o awans na zaplecze Ekstraklasy teraz okupuje dno drugoligowej tabeli. - Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo dobrze, tak jak sobie założyliśmy. Naszym celem było przede wszystkim to, żeby nie stracić bramki. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i nie dopuszczaliśmy przeciwnika do sytuacji strzeleckich. Było tak przede wszystkim w pierwszej połowie. Spodziewaliśmy się, że będziemy mieli kontry i tak było. Sytuacje, które mieliśmy na 2:0 i 3:0 musimy wykorzystać. Takie sytuacje potrafią się zemścić i niestety tym razem tak było. Niepotrzebny faul przy szesnastkę i bramka na 1:1 z rzutu wolnego. Później po naszej stracie w środku tracimy drugiego gola i nie potrafimy się podnieść po raz kolejny. Mimo początkowego prowadzenie przegrywamy mecz i ciężko opisać to słowami. Tak naprawdę w 50, czy 60 minucie powinniśmy zakończyć spotkanie i wywieźć punkty z Siedlec. Tak się to nie ułożyło i przegrywamy kolejny mecz - powiedział po końcowym gwizdku szkoleniowiec żółto-biało-niebieskich, Stanisław Szpyrka.

Okazja by wreszcie wygrać, już w najbliższy weekend. Na Arenę przyjedzie Stomil Olsztyn. Pierwszy gwizdek w sobotę 20 sierpnia o godzinie 18.