Motor Lublin z nowym obrońcą w drużynie

2022-07-06 9:05
Przemysław Szarek - nowy zawodnik  Motor Lublin
Autor: Motor Lublin Przemysław Szarek - nowy zawodnik Motor Lublin

Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został Przemysław Szarek. 26-letni obrońca związał się z naszym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku.

Szarek pochodzi z Nowego Sącza i pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnym mieście. Od 2007 do 2016 roku reprezentował barwy Sandecji Nowy Sącz. Następnie przez cztery sezony występował w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, a dwa ostatnie lata spędził w Koronie Kielce.

Cieszymy się, że Przemysław dołączył do naszej drużyny. Mamy nadzieję, że będzie filarem linii defensywnej i znaczącą postacią przede wszystkim w stałych elementach gry - zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Jednocześnie mamy nadzieję, że będzie osobą, która będzie przykładem dla młodych zawodników, a także osobą, która będzie swoją jakością i elementem mentalnym pokazywać wartość dodatnią dla całego zespołu – mówi Stanisław Szpyrka, trener Motoru Lublin.

Zawodnik ma na swoim koncie ma 13 meczów w Ekstraklasie, 117 spotkań na jej zapleczu oraz 12 gier w Fortuna Pucharze Polski.