Można pomóc przygotować "Słodką Pakę dla Dzieciaka"

2022-05-24 11:54
Bractwo Miłosierdzia ogranizuje Słodką Pakę dla Dzieciaka
Autor: Bractwo Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie

Chcą przygotować 100 paczek. W każdej będą słodycze, zabawki i artykuły piśmiennicze. ​Bractwo Miłosierdzia imienia Świętego Brata Alberta w Lublinie organizuje pomoc dla najmłodszych.

Pomoc trafi do dzieci i wnuków podopiecznych organizacji. O akcji przygotowywanej z okazji Dnia Dziecka, w którą włączyć może się każdy mówi Małgorzata Krauze-Hałas z Bractwa:

- Zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku, czyli Dzień Dziecka. Chcemy, żeby dla naszych najmłodszych Podopiecznych był to dzień wyjątkowy i pełen radości, bez trosk i zmartwień. Każde dziecko powinno czuć się ważne i potrzebne, bez względu na sytuację, w jakiej znalazła się jego rodzina. Dlatego planujemy podarować naszym milusińskim paczki z niespodziankami oraz zorganizować im Dzień Dziecka pełen atrakcji. Jeżeli chcą Państwo przyłączyć się do naszej akcji można to zrobić, dostarczając do naszego biura na ul. Zieloną 3 słodycze, zabawki nowe lub w idealnym stanie oprócz pluszaków. Zbieramy też artykuły szkolne, czyli flamastry, kredki, piórniki, kolorowanki, notesy itp..

Zbiórka darów dla dzieci trwa do 31 maja. Maluchy otrzymają paczki 6 czerwca w jednym z parków trampolinowych w Lublinie. Tam zostanie również dla nich zorganizowana zabawa z okazji Dnia Dziecka. Jest też zbiórka pieniędzy. Szczegóły na albert.lublin.pl