Na Farmie Iluzji odbył się Festiwal Iluzji 2024 [AUDIO]

2024-07-08 12:39
Festiwal Sztuki Iluzji 2024
Autor: Farma Iluzji Festiwal Sztuki Iluzji 2024

​To była jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, a na scenie można było zobaczyć znacznie więcej niż wyciąganie królika z kapelusza.

Wydarzenie odbyło się w parku rozrywki Farma Iluzji na pograniczu województw lubelskiego i mazowieckiego. Zgromadziło najlepszych artystów w swoim fachu i znakomitą publiczność,. Były burze oklasków i udział widzów w niejednej sztuczce. - Mam dużą wyobraźnię i jeszcze wiele chciałbym zaprezentować. Moja specjalność to duża iluzja. Z moją asystentką robię różne występy, przecinam ją na różne sposoby. Robię występy dla dzieci, nieco starszych widzów ale także imprezy firmowe - mówi Łukasz Grant, iluzjonista i główna gwiazda Festiwalu Sztuki Iluzji.

- Niesamowite były te przecięcia i wyskakiwanie pani asystentki ze skrzyni. Spektakularne było to, jak pani przecinała sznurek a on cały czas był długi. Jest tu dużo atrakcji, zarówno dla maluszków, jak farma króliczków, ale też dla starszych dzieci. Dorośli również mogą skorzystać - powiedzieli uczestnicy weekendowych wydarzeń. Kolejny Festiwal już w przyszłym roku. 

Relacja z Festiwalu Sztuki Iluzji. Posłuchaj: