Nowa książka ks. Arkadiusza Paśnika w Radiu Plus

2022-09-12 21:43
Nowa książka ks. Arkadiusza Paśnika
Autor: AM Nowa książka ks. Arkadiusza Paśnika.

Proboszcz parafii św. Michała Archanioła Lublinie napisał koleją książkę. "Rut i Noemi" to wzruszająca opowieść o relacjach dwóch odważnych kobiet – synowej i teściowej. Nową książkę ks Paśnika można będzie zdobyć słuchając Radia Plus.

Ksiądz Arkadiusz Paśnik to proboszcz lubelskiej parafii pw. św. Michała Archanioła. Terapeuta uzależnień. Wrażliwy na ludzką krzywdę, niepotrafiący przejść obojętnie wobec cierpienia innych ludzi, choć sam naznaczony cierpieniem, mającym swe korzenie w przeszłości jego rodziny. Terapię dla siebie – ale i dla innych – odnalazł w pisaniu. Szczerym do bólu, bez owijania w bawełnę, autobiograficznym. Pozwalającym zajrzeć za przysłowiową dziurkę od klucza, wciągającym i frapującym. A przede wszystkim uzdrawiającym i oczyszczającym.

Nowa książka ks. Paśnika "Rut i Noemi" ukazała się nakładem wydawnictwa Edycja Świętego Pawła i pod patronatem Radia Plus. Książkę można będzie zdobyć słuchając po godzinie 18.00 Radia Plus Lublin na 87.9 i w Puławach na 91,2 FM.

Jest to wzruszająca opowieść o wyjątkowych, opartych na szacunku, zaufaniu i przyjaźni, relacjach dwóch odważnych kobiet – synowej i teściowej. Dramatyczne wydarzenia przybliżają je do siebie. W czasach, kiedy kobieta całkowicie zależała od mężczyzny, podejmują one decyzje dotyczące ich przyszłości.

Rut, dzięki miłości i trosce Noemi, przechodzi proces przemiany. Pokonuje żałobę i bezsilność i wychodzi naprzeciw szczęściu. Przez tę budzącą nadzieję historię ks. Paśnik udowadnia, że wszystko, czego doświadczamy, nie dzieje się przypadkiem. Kiedy zawierzymy Bogu, nawet cierpienie, porażka, strata mają swój sens i mogą stać się źródłem, z którego wypływa błogosławieństwo.

www.edycja.pl