"Polonia jest dobrym zespołem, ale my również jesteśmy."

2022-10-28 17:01
Motor Lublin
Autor: Motor Lublin

Obie drużyny są ostatnio w wysokiej formie. Teraz zagrają przeciwko sobie. W sobotę 29 października Motor Lublin podejmie na Arenie wicelidera drugiej ligi, Polonię Warszawa.

- To będzie bardzo interesujący mecz z perspektywy kibiców. Spodziewam się walki na murawie i emocji na trybunach - powiedział trener Motoru, Goncalo Feio. - Zespół Motoru już w na tyle dobrze przyswaja sposób, w jaki my chcemy się zachowywać w poszczególnych momentach. Jesteśmy na prawdę w stanie reagować na wiele rozwiązań przeciwnika w sposób skuteczny. Spotkają się dwa kluby z wielką historią. Polonia, która pomimo, że jest beniaminkiem, znajduje się na drugim miejscu. Spodziewam się otwartego meczu. Polonia jest zespołem, który chce grać w piłkę i ma różne ciekawe rozwiązania taktyczne. Na pewno Polonia jest dobrym zespołem ale my również jesteśmy - dodał Feio.

- Po znakomitym czasie w lidze i Pucharze Polski, chcemy podtrzymać dobra passę - podkreśla obrońca żółto-biało-niebieskich, Sebastian Rudol. Pierwszy gwizdek w sobotnim meczu Motor - Polonia o godzinie 17.