Rekolekcje ewanelizacyjne po polsku i ukraińsku ruszają 27 kwietnia w Lublinie

2022-04-26 13:49
Rekolekcje Bóg Cię kocha po polsku i ukraińsku
Autor: Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej

Na spotkania pod nazwą "Bóg Cię kocha" zapraszają Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej, Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji i Bracia Kapucyni

Będzie katecheza, słuchanie Słowa Bożego i wspólna modlitwa a wszystko w dwóch językach. 27 kwietnia ruszają rekolekcje ewangelizacyjne po polsku i ukraińsku pod tytułem "Bóg Cię kocha". To propozycja dla mieszkańców Lublina jak i dla osób, które uciekły z Ukrainy przed wojną.

- Chcemy Was zaprosić na szczególne rekolekcje, na Seminarium Odnowy Wiary. Rozpocznie się w najbliższą środę wieczorem przy kościele Braci Kapucynów na Krakowskim Przedmieściu. Taki czerwony kościół w centrum Lublina myślę, że jest każdemu znany. Uczestnicy będą mogli słuchać Słowa Bożego i doświadczać miłości, którą Pan Bóg ma dla każdego człowieka - zapraszają Bracia Kapucyni z Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie, gdzie w każdą środę o 19:15 przez 7 tygodni będą odbywały się rekolekcje.

Spotkania organizują Katolicka Odnowa W Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej, Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji oraz Bracia Kapucyni. Uczestnicy będą spotykać się w sali przy kościele. Wejście od strony Placu Litewskiego.