SMAL w Garbowie w tym roku z jubileuszem

2022-07-06 14:41
SMAL - plakat
Autor: CDMLublin SMAL w Garbowie - plakat

SMAL to Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Pod koniec wakacji młodzi ludzie z Lubelszczyzny spotykają się by w Garbowie wspólnie pokazywać i dzielić się radością płynącą z wiary. 10. edycja wydarzenia będzie wypełniona wspomnieniami, ważnymi rozmowami i muzyką.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży serdecznie zaprasza na SMAL, czyli Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej, które odbędzie się w dniach od 18 do 21 sierpnia w Garbowie.

SMAL to czas odnawiania relacji z Panem Bogiem, ale też okazja do dobrej zabawy. Jubileuszowy program sierpniowego spotkania będzie bardzo atrakcyjny zapewniają organizatorzy wydarzenia, które w Garbowie odbędzie się po raz dziesiąty.

SMAL jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym w Garbowie (teren przy kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 27) przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Podczas wydarzenia uczestnicy mogą doświadczyć radości z wiary przeżywanej we wspólnocie oraz pogłębić swoją relację z Chrystusem. Jest to również okazja do nawiązania nowych znajomości i spotkania dawno niewidzianych przyjaciół. Młodzi będą uczestniczyć w konferencjach, spotkaniach w grupach, adoracjach, Eucharystii oraz w radosnej zabawie, których tematyka nawiązywać będzie do hasła głównego, a celem będzie poznanie prawdziwej miłości, jaką oferuje nam Chrystus.

Hasło tegorocznego SMALu brzmi "JESTEŚmy". Prelegentem spotkania w Garbowie będzie Ksiądz z osiedla czyli ks. Rafał Główczyński, który wychował się na warszawskim osiedlu i pomaga młodym rozwiązywać ich problemy i odpowiadać na trudne pytania.

Szczegóły są na stronie: smal.lublin.pl