Śpiewająca Rodzina Kaczmarków wystąpi w Świdniku

2022-05-19 10:35
Śpiewająca Rodzina Kaczmarków
Autor: MOK Świdnik Rodzina Kaczmarków

Czteroosobowy zespół to zawodowi śpiewacy muzyki klasycznej oraz ich niezwykle uzdolnieni synowie. Artyści zaprezentują repertuar skierowany szczególnie do mam w dniu ich święta. Koncert pt. „Dla Ciebie, Mamo”, wypełnią znane arie, piosenki z musicali, a także światowe standardy muzyki estradowej.

Rodzina Kaczmarek śpiewa piosenki z najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę włoską, hiszpańską, filmową i pieśni patriotyczne. Rodzina koncertuje zazwyczaj z Orkiestrą Kameralną "Alla Vienna " w obsadzie siedmioosobowej pod kierownictwem muzycznym prof. Adama Manijak lub z Orkiestrą Kameralna „Bogda Band” pod kierownictwem muzycznym prof. Bogdy Dulińskiej, ale również przy akompaniamencie samego fortepianu lub tylko z podkładami muzycznymi. Rodzina regularnie występuje w filharmoniach, domach kultury, na różnego rodzaju koncertach organizowanych prze włodarzy miast i organizacje kościelne. Często Rodzina występuje poza granicami Kraju.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków wystąpi z koncertem pt. „Dla Ciebie, Mamo”, który odbędzie się 28 maja o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku.

Rodzina Kaczmarków to przede wszystkim piękne głosy. Iwona Kaczmarek – sopran, Piotr Kaczmarek – tenor, oraz dwaj synowie Adam i Wojciech – baryton. W Świdniku wystąpią z repertuarem skierowanym do wszystkich Mam w dniu Ich święta.

Bilety na koncert dostępne są w kasie kina Lot i na stronie mok.swidnik.pl

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Radia Plus Lublin.