Teatr Muzyczny w Lublinie szuka wokalistów do musicalu

2022-11-08 16:03
Casting do musicalu Jesus Christ Superstar - plakat
Autor: Teatr Muzyczny w Lublinie Casting do musicalu "Jesus Christ Superstar" - plakat

To zaproszenie dla odważnych i umiejących śpiewać. Lubelskie Teatr Muzyczny przygotowuje się do premiery musicalu "Jesus Christ Superstar". Poszukiwani są wokaliści, którzy wystąpią w widowisku.

W lubelskim Teatrze Muzycznym ruszą niebawem przesłuchania kandydatów do kultowego musicalu "Jesus Christ Superstar", autorstwa Andrew Lloyda Webbera (muzyka) i Tima Roce’a (libretto), do wszystkich ról śpiewanych - damskich i męskich. Casting odbędzie się 24 listopada, w godz. 10:00 - 18:00, Teatr Muzyczny w Lublinie, ul. M. Curie-Skłodowskiej 5.

Organizatorzy proszą o przygotowanie wybranej partii wokalu z musicalu oraz dowolnego utworu. Teatr zapewnia akompaniatora, nie zwraca kosztów podróży i ewentualnego noclegu.

Na zgłoszenia zawierające: informacje o wybranej roli, CV i zdjęcie portretowe Teatr Muzyczny czeka do poniedziałku 21 listopada. Należy je wysłać pocztą na adres: Teatr Muzyczny w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin lub mailem na adres:  sekretariat@teatrmuzyczny.eu. Szczegóły są na stronie Teatru Muzycznego w Lublinie.

Premiera musicalu zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku.

Jesus Christ Superstar przedstawia doskonale znaną historię, opowiedzianą jednak głównie z perspektywy Judasza, w której znaczną rolę odgrywa także Maria Magdalena. Jesteśmy świadkami wjazdu Jezusa do Jerozolimy, ostatniej wieczerzy czy wydarzeń wielkopiątkowych, ale także rozterek Judasza, zwątpień Piłata czy przebiegłości kapłanów. To historia opowiadająca o siedmiu ostatnich dniach życia Jezusa Chrystusa.