Uwielbienie Silent Disco powraca

2022-10-20 18:00
SILENT DISCO- wracamy!
Autor: LSE Miriam SILENT DISCO- wracamy! - plakat wydarzenia

Będzie wyjątkowa muzyka, klimat i duchowe przesłanie. "Silent Disco" wraca po wakacyjnej przerwie. Po raz pierwszy w nowym roku akademickim i po raz dziewiętnasty w historii. Nie zabraknie jak zawsze dobrej muzyki na żywo, niepowtarzalnej atmosfery i wyjątkowych ludzi.

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam, zaprasza na Uwielbienie Silent Disco. Wydarzenie odbędzie się 23 października start o godzinie 20.00 na Filaretów 7 w Lublinie.

Nazwa jest może trochę przewrotna, ale zależy nam na tym, aby przyciągnąć uwagę ludzi, którym do Boga od dawna nie po drodze. Chcemy pokazać, że można inaczej, że można modlić się z radością, nie po smutnokatolicku, że znajdziemy miejsce dla każdego. Piękna oprawa muzyczna, ma stać się przestrzenią do tego, aby usłyszeć siebie, odciąć się od rozpraszaczy i skupić na tym, co każdemu z nas w duszy gra. A każdemu co innego – jak na Silent Disco, gdzie wszyscy są razem, a w słuchawkach słyszą co innego - mówią organizatorzy wydarzenia.

Przyjdź, wyłącz audio na świat, odetnij się od rozpraszaczy i pozwól Duchowi Świętemu działać. Muzyka będzie przestrzenią, która pomoże Ci wejść w klimat modlitwy. Pomoże Ci wsłuchać się w siebie. I Boga.

Na facebookowym profilu wydarzenia możemy przeczytać:

"Po raz pierwszy w nowym roku akademickim, ale już po raz dziewiętnasty, specjalnie dla was rozkręcamy odjazdową imprezę!Zaczynamy TRZECI ROK RAZEM! Silent Disco powraca w wielkim stylu! Muzyka na żywo, niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowi ludzie- to możemy wam zagwarantować. Miłość, radość, świętość to piękne wartości które będą nam towarzyszyć. Podczas każdego wydarzenia będziemy spotykać się również z wyjątkowymi gośćmi. Kto to będzie? Koniecznie wpadnij, żeby się przekonać. Podłącz swoje słuchawki do serducha i biegnij po niezapomniane przeżycia! Zaryzykuj i daj się zaskoczyć. Czekamy właśnie na ciebie!"

Silent Disco odbędzie się w kościele przy ulicy Filaretów w Lublinie, 23 października o godzinie 20.00.

źródło: LSE Miriam.