Uwielbienie Silent Disco w cenrtum Lublina

 Uwielbienie Silent Disco na Krakowskim Przedmieściu
Autor: CDMLublin Uwielbienie Silent Disco na Krakowskim Przedmieściu - plakat

Będzie wyjątkowa muzyka, klimat i duchowe przesłanie. "Uwielbienie - Silent Disco" tym razem nie odbędzie się, jak co miesiąc w kościele pw. św. Józefa przy ulicy Filaretów, a w centrum Lublina. Tuż obok świątyni i klasztoru braci Kapucynów pojawi się specjalna plenerowa scena.

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam, zaprasza na Uwielbienie Silent Disco.

Nazwa jest może trochę przewrotna, ale zależy nam na tym, aby przyciągnąć uwagę ludzi, którym do Boga od dawna nie po drodze. Chcemy pokazać, że można inaczej, że można modlić się z radością, nie po smutnokatolicku, że znajdziemy miejsce dla każdego. Piękna oprawa muzyczna, ma stać się przestrzenią do tego, aby usłyszeć siebie, odciąć się od rozpraszaczy i skupić na tym, co każdemu z nas w duszy gra. A każdemu co innego – jak na Silent Disco, gdzie wszyscy są razem, a w słuchawkach słyszą co innego - mówią organizatorzy wydarzenia.

Przyjdź, wyłącz audio na świat, odetnij się od rozpraszaczy i pozwól Duchowi Świętemu działać. Muzyka będzie przestrzenią, która pomoże Ci wejść w klimat modlitwy. Pomoże Ci wsłuchać się w siebie. I Boga.

Na facebookowym profilu wydarzenia możemy przeczytać:

"Dobry czas, super ludzie, piękna muzyka! Czy tak wyobrażasz sobie spotkanie ludzi na modlitwę? Nie? To jeszcze nie byłeś na uwielbieniu Silent Disco! 28 maja chcemy spotkać się z Tobą na Krakowskim Przedmieściu, przy kościele braci Kapucynów. Będzie czas na modlitwę, posłuchanie pięknych pieśni, budujące rozmowy.''God's time'' i "good time" - łączy je bardzo dużo a dzieli prawie nic, takie jest doświadczenie naszej wspólnoty. Wpadnij by posłuchać i daj się zaskoczyć jak może być to DOBRY CZAS!- Zespół SILENT DISCO"

Uwielbienie - Silent Disco" odbędzie przed kościołem Kapucynów na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Wydarzenie w sobotni wieczór- 28 maja- potrwa od godziny 19.00 do 23.00. Szczegóły dotyczące spotkania są na profilu CDM Lublin.