W Lublinie powstaje wyjątkowe wydawnictwo kulinarne

2023-02-02 11:18
Smaczne Czuby -  wyjątkowe wydawnictwo kulinarne
Autor: DDK Czuby Południowe Smaczne Czuby - wyjątkowe wydawnictwo kulinarne

Powstanie książka i audiobook. "Smaczne Czuby" czyli projekt DDK Czuby Południowe zawierać ma ulubione przepisy, rodzinne fotografie i opowieści. To będzie sentymentalna podróż do smaków dzieciństwa.

„Smaczne Czuby” to cykl spotkań, rozmów, wspólnego gotowania, zapraszania gości i kucharzy zakończony wydaniem książki i audiobooka, które będą zawierały ulubione przepisy, rodzinne fotografie i opowieści.

Pierwsze spotkanie już 20 lutego, godz. 17.00, w Dzielnicowym Domu Kultury „Czuby Południowe”. Kolejne spotkanie: 6 marca o godz. 17.00.

Na profilu DDK Czuby Południowe możemy przeczytać:

„Smaki i kuchnia kojarzą mi się z dobrymi czasami dzieciństwa. Kopytka z bułką tartą Mamy czy kotlety schabowe Babci ... Pamiętam każdy gest, ręce, które pracowały i smak! Dzisiaj coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że są rzeczy, gesty, smaki i spotkania, które dzieją się w naszym życiu ostatni raz i nawet trudno sobie przypomnieć kiedy ten ostatni raz był …”.

Organizatorzy gwarantują pyszną podróż sentymentalną pełną opowieści, wzruszeń i smaków i zapraszają do współpracy nad książką:

  - Jeśli masz swój ulubiony przepis, a mieszkasz na Czubach to czekamy właśnie na Ciebie. Weź Mamę, Tatę, Dzieci lub przyjaciółkę. Szkoda, żeby Wasze rodzinne przepisy zostały zapomniane lub się zgubiły.

Książka i audiobook "Smaczne Czuby" mają ukazać się w czerwcu, szczegóły są na stronie i profilu: DDK Czuby Południowe.