Zamaskowany Bal Młodych Archidiecezji Lubelskiej

Zamaskowany Bal Młodych - plakat wydarzenia
Autor: CDMAL Zamaskowany Bal Młodych - plakat wydarzenia

Jest to pierwsza odsłona Balu Młodych, którą organizuje Duszpasterstwo Młodzieży w Chełmie. Wydarzenie odbędzie się 18 lutego w szkole w Okszowie. W programie zabawa z wodzirejem, przekąski i wielki taneczny parkiet. Zapisy już ruszyły.

Bal odbędzie się 18 lutego na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Okszowie (ul. Chełmska 14a). Rozpoczęcie Balu planowane jest o godzinie 18:00, natomiast zakończenie o godzinie 02:00. 

Wodzirejem będzie Piotr Maksymiuk, czyli Taki Wodzirej. W ramach pakietu balowego uczestnik otrzymuje: wejściówkę w postaci opaski oraz talony na przekąski i napoje. Osoby biorące udział w wydarzeniu występują w stroju wieczorowym z maską na oczach: panie - suknia, panowie - garnitur. Ponadto przewidziana jest możliwość nabycia maski, przekąsek i napojów za odpłatnością. Bal zaplanowany jest w formie bezalkoholowej.

Zapisy są możliwe tylko przez formularz: https://tiny.pl/wp86s

Szczegóły i zasady wydarzenia są na profilu Duszpasterstwa Młodzieży Chełm - MŁODZI Z JEZUSEM.

Bal Młodych jest imprezą stworzoną przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Początkowo zabawy odbywały się w niewielkiej grupie w halach szkolnych. Projekt ten znacznie się rozwinął i od lat gromadzi nawet kilkaset osób. Na wydarzenie zaproszone są wszystkie osoby, które czują się młodo oraz chcą pobawić się bez alkoholu i innych używek. W balu biorą udział zazwyczaj uczniowie szkół średnich, studenci, jak również młode małżeństwa. Celem wydarzenia jest rozpowszechnianie kultury wspólnej zabawy oraz niesienie pomocy dla osób potrzebujących i wykluczonych poprzez charytatywną zbiórkę na wybrany cel w trakcie imprezy.