Żeby wreszcie wygrać czyli Motor Lublin zagra z Pogonią sieldce

2022-08-12 8:59

Trzy porażki z rzędu i ostatnie miejsce w tabeli. Kiedy będzie pierwsze zwycięstwo w sezonie? Fatalny początek rozgrywek lubelscy piłkarze będą próbowali zmienić w niedzielę w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Siedlce.

Trener Stanisław Szpyrka chce zdjąć z zawodników presję. - Wyniki i grę biorę na siebie. Te decyzje są moje. Te elementy, które chcemy, żeby funkcjonowały, nie funkcjonują ponieważ nie wyciągamy wniosków. Kolejny mecz tak naprawdę sami sobie strzelamy gole. Kontrolujemy sytuację na boisku, konstruujemy sytuacje i z niczego tracimy bramki. Potem jest ciężko odrobić straty ponieważ ta liga jest specyficzna. Chyba za bardzo nam zależy na zwycięstwie. Ciężko pracujemy i widać, że chcemy wygrać, ale momentami aż za bardzo. Chcemy, żeby kibice byli zadowoleni i żeby Motor miał styl. Proszę o wsparcie kibiców, nie można się podłamywać, tylko trzeba wygrać kolejny mecz i udowodnić, że zawodnicy zasługują, żeby grać w Motorze - powiedział szkoleniowiec żółto-biało-niebieskich.

Po pięciu kolejkach Motor zamyka drugoligową tabelę. Najbliższy rywal - Pogoń jest na jedenastym miejscu.​Pierwszy gwizdek na stadionie w Siedlcach 14 sierpnia o 17. Najbliższy mecz na Arenie Motor zagra tydzień później ze Stomilem Olsztyn.