Docenili osoby, które pracują w Wigilię

2021-12-24 16:05
Docenili osoby, które pracują w Wigilię
Autor: Marcin Szydłowski

Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Hosianum w Olsztynie przygotowała świąteczną paczkę dla personelu medycznego z oddziału covidowego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Nie każdy może spędzić Wigilię z rodziną, gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, wiele osób z personelu medycznego szpitala dziecięcego w Olsztynie ten wyjątkowy wieczór spędzi przy pacjencie.

- Ten drobny prezent to wyraz naszej solidarności. Chcemy docenić życzliwym gestem, słodkim upominkiem wszystkich, którzy podejmują pracę w Wigilię. W tym roku odwiedziliśmy pracowników WSSD w Olsztynie. Było to bardzo miłe spotkanie z pracownikami, którzy traktują swoją pracę, jak powołanie - mówi ks Radosław Czerwiński, pomysłodawca inicjatywy.

- Personel medyczny dziecięcego oddziału covidowego może otworzyć paczkę dopiero wieczorem 24 Grudnia - dodaje.

 

Docenili osoby, które pracują w Wigilię
Autor: Marcin Szydłowski

- Jesteśmy tym bardzo mile zaskoczeni i dziękujemy klerykom – mówi Krystyna Piskorz - Ogórek, dyrektor WSSD w Olsztynie. - Cieszy fakt, że ktoś pamiętał o tych, którzy muszą w wieczór wigilijny przyjść na dyżur i opiekować się pacjentami - dodaje.

- Już sam fakt otrzymania prezentu jest jak prezent i wywołuje szczęście. Jestem przekonana, że otwarcie paczki sprawi wielką radość i uśmiech na twarzy osobom, które wigilie spędzą w szpitalu - mówi lek. Anna Zdanowska - Ruskań , ordynator Oddziału Chorób Zakaźnych dla Dzieci w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. 

Personel medyczny oddziału covidowego w szpitalu dziecięcym w Olsztynie może otworzyć paczkę dopiero wieczorem 24 Grudnia.

Listen to "ks. Radosław Czerwiński" on Spreaker. Listen to "Krystyna Piskorz- Ogórek, dyrektor WSSD w Olsztynie" on Spreaker. Listen to "lek. Anna Zdanowska-Ruskań Oddział Chorób Zakaźnych dla Dzieci w WSSD w Olsztynie" on Spreaker.