Jazda na nartach, wędrówki górskie i spotkania z Panem Bogiem

Ferie z Widokiem na Giewont
Autor: WDM

W Zakopanem powoli dobiega końca tygodniowy turnus kolonii katolickich „Ferie z Widokiem na Giewont” organizowany przez Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży. Uczestnicy zimowiska w górach nie mogą narzekać na nudę.

Na wypoczynek do Zakopanego (29 stycznia) wyjechała blisko trzydziestoosobowa grupa młodych z całej archidiecezji warmińskiej. Kolonie katolickie „Ferie z Widokiem na Giewont” zakończą się jutro (4 lutego)

Plan, który został przygotowany przez Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży został zrealizowany w 100 procentach.

Uczestnicy kolonii przemierzali szlaki górskie, jeździli na nartach, zwiedzali ciekawe miejsca, zapoznali się z kulturą góralską.

Ferie z Widokiem na Giewont
Autor: WDM

W czasie kolonii młodzi korzystali z piękna gór, ale był też czas na pogłębienie relacji z Panem Bogiem

Codziennie rozważali słowo Boże, poznawali historię błogosławionego Karola Acutisa (patron młodzieży w archidiecezji warmińskiej), św Jana Bosko, św Jana Pawła II, spotykali się na wspólnej Eucharystii oraz na zajęciach formacyjnych.

- Cieszymy się, że mogliśmy, odpocząć, być razem , rozmawiać ,zwiedzać i korzystać z wielu atrakcji – podkreślą uczestnicy kolonii.- Atmosfera jest bardzo miła, mogliśmy poznać dużo fajnych osób, a przy okazji pogłębić naszą relację z Panem Bogiem - dodają.

Kolonie katolickie „Ferie z Widokiem na Giewont” zakończą się jutro (4 lutego), a fotorelacje z wyjazdu znajdziemy w mediach społecznościowych Warmińskiego Duszpasterstwa Młodzieży.

Listen to "Ferie z Widokiem na Giewont - relacja" on Spreaker.