Nowy spektakl Olsztyńskiego Teatru Tańca

2022-12-15 9:00 Rozalia Chudzik
Nowa Ziemia
Autor: Urząd Miasta Olsztyn Nowy spektakl Olsztyńskiego Teatru Tańca

Wyjątkowy teatr przygotowuje najnowszą premierę. Już w zbliżający się weekend będzie można obejrzeć spektakl "Nowa Ziemia".

Spektakl porusza kwestię naszego istnienia i jego oddziaływania na Ziemię, bez względu na to co wydarza się na świecie i wokół nas.

- Najważniejsze jest jak my reagujemy na to wszystko i jak tworzymy naszą codzienność. Bez względu na to z jakimi przeciwnościami losu, ograniczeniami czy lękami musimy się mierzyć każdego dnia najważniejsza jest miłość, która jest dla nas tarczą zawsze i wszędzie oraz to, że każdego dnia możemy zacząć na nowo, od początku - mówi Monika Sobota z OTT.

Prapremiera spektaklu odbędzie się w sobotę (17 grudnia) o 19:00, a premiera dzień później o 18:00 w Sali Widowiskowo-Konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej przy ul. Kościńskiego 11.

Bilety są dostępne na stronie Bilety24.pl

Idea powołania Olsztyńskiego Teatru Tańca zrodziła się z potrzeby rozwoju środowiska sztuki tanecznej w Olsztynie. Pierwszym etapem był zrealizowany w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim 2019 projekt "Olsztyński Teatr Tańca. Prolog".

UM/Olsztyn