Przed nami IV edycja Wakacji z Widokiem na Giewont

2022-06-08 14:25
Wakacje z Widokiem na Giewont
Autor: WDM

Wyruszą na przygodę życia i na czas pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Kolonie organizowane przez Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży odbędą się w lipcu. W czasie dwóch turnusów do Zakopanego pojedzie 100 młodych ludzi. Obecnie trwają zapisy.

IV edycja „ Wakacji z widokiem na Giewont” odbędzie się w dwóch terminach:

* I turnus 8-15.07 (młodzież 13-19 lat)

* II turnus 24-31.07 ( dzieci 9-14 lat)

 - Wędrówki górskie, zwiedzanie ciekawych miejsc (Gubałówka, Giewont, Wielka Krokiew, Sanktuarium na Krzeptówkach), zapoznanie się z kulturą góralską w to wpisana modlitwa i Eucharystia to wszystko czeka uczestników czwartej edycji „Wakacji z widokiem na Giewont” - mówi ks Kamil Wyszyński, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

- Dla dzieci i młodzieży ma to być czas odpoczynku i oderwania się od nauki - dodaje.

Wakacje z Widokiem na Giewont
Autor: WDM

Wypoczynkowi w Zakopanem będzie towarzyszył błogosławiony Karol Acutis nowy patron młodzieży w archidiecezji warmińskiej

- Obecnie patron młodzieży naszej archidiecezji odwiedza chętne parafie, a młodzież  poznaje życie 15 latka, który zmarł z powodu ostrej białaczki.

- Włoski nastolatek poświęcił swoje krótkie życie szerzeniu wiary w internecie i pomaganiu ubogim. Codziennie był na mszy świętej, którą nazywał "autostradą do nieba" - mówi diecezjalny duszpasterz młodzieży.

- To dla nas wielka radość, że relikwie Karola Acutisa będą z nami w Zakopanem, a młodzież pozna bliżej postać błogosławionego - dodaje.

Bezpieczny wypoczynek , dobra zabawa oraz spotkanie z Panem Bogiem to wszystko czeka uczestników czwartej edycji „Wakacji z widokiem na Giewont”.

Więcej informacji o zapisach znajdziemy na profilach społecznościowych Warmińskiego Duszpasterstwa Młodzieży. 

 

Listen to "Wakacje z Widokiem na Giewont" on Spreaker.