Startuje Fest Muza 2022! Trwają zapisy

2022-06-07 9:15
Startuje Fest Muza2022
Autor: Urząd Miasta Olsztyn Trwa przyjmowanie zgłoszeń

Konkurs jest szansą nie tylko na zdobycie laurów i nagród, ale może być także okazją rozpoczęcia wielkiej kariery. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu młodych zespołów Fest Muza 2022.

Każdego roku konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem. Starają się wziąć w nim udział dopiero początkujący, ale także kapele grające już od jakiegoś czasu, ale chcące skonfrontować swe umiejętności z innymi i wypromowania się.

- Brutalne prawidła rynku są takie, że sam talent niestety nie zawsze wystarcza - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Mariusz Sieniewicz. - Niejeden początkujący artysta połamał sobie zęby na prozaicznym braku kasy albo, bez należytej promocji, utonął w oceanie innych kapel.

Pieniądze, udział w Songwriting Camp ZAiKS 2023 w Zakopanem, sesja nagraniowa oraz promocja - to najważniejsze z nagród w tym konkursie. Czas na zgłoszenia mija 26 czerwca.

Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 1 lipca. Najlepsi z najlepszych zmierzą się w Wielkim Finale Fest Muzy, który odbędzie się 17 lipca w olsztyńskim Amfiteatrze.

UM/Olsztyn