Wszystkie drogi prowadzą do... Mrągowa!

2022-11-18 11:14
Warmiński duszpasterz młodzieży ks. Kamil Wyszyński
Autor: facebook Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży Warmiński duszpasterz młodzieży ks. Kamil Wyszyński

Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na święto Młodych nad jezioro Czos. W programie msza św., konferencja i koncert.

W całej Polsce na szczeblach diecezjalnych organizowane są liczne wydarzenia związane z obchodami Światowego Dnia Młodzieży.

Spotkania organizowane są w najbliższy weekend- w Uroczystość Chrystusa Króla. W archidiecezji warmińskiej odbędzie się ono w sobotę, 19 listopada, w Mrągowie.

Tegoroczne hasło to ‘Przystań Młody(ch) w drodze do nieba’.

Listen to "Ks. Kamil Wyszyński, duszpasterz młodzieży archidiecezji warmińskiej zaprasza na Święto Młodych" on Spreaker.

‘Chcemy tam zaprosić młodzież, żeby razem się spotkać, razem świętować. Żeby ten czas był przede wszystkim radosnym spotkaniem, radosnym przeżywaniem naszej wiary. Wiary młodych ludzi’ – podkreśla duszpasterz młodzieży archidiecezji warmińskiej ks. Kamil Wyszyński.

W programie: eucharystia pod przewodnictwem metropolity warmińskiego abp. Józefa Górzyńskiego (Kościół św. Rafa Kalinowskiego o godz. 11), wspólny przemarsz na halę widowiskowo-sportowa przy ul. Kopernika, gdzie odbędą się konferencja, uwielbienie i koncert Siewców Lednicy.

Szczegóły na facebooku Warmińskiego Duszpasterstwa Młodzieży.

Przystań Młodych w drodze do Nieba
Autor: Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży Przystań Młodych w drodze do Nieba