31-latka przywłaszczyła komputer

2023-09-25 9:16
laptop
Autor: brak danych

Był własnością z jednej z warszawskich firm. Kobieta ukryła go, bo... chciała zrobić na złość swojemu pracodawcy. Ten zwolnił ją po sfinalizowaniu dla jego firmy dużego kontraktu.

31-latka była zatrudniona w jednej z firm działającej na rynku międzynarodowym jako dostawca usług monitoringu GPS. Jak zeznała - w czasie pracy poświęcając się i angażując ponad miarę po upływie ponad roku, kiedy udało jej się sfinalizować duży kontrakt, przy którym pracowała, została nagle zwolniona. W odwecie kobieta postanowiła zemścić się na swoim szefie i nie zwracać mu powierzonego jej mienia.

Policjantka dodała, że 31-latka przyznała, że sprzęty firmowe, które użytkowała ukryła celowo, w odwecie za zwolnienie z pracy w mieszkaniu swojego chłopaka. Podczas przeszukania lokalu, w szafie funkcjonariusze znaleźli torbę z zawartością sprzętu elektronicznego w postaci laptopa wraz z ładowarką i kartą dostępową. Kobieta przyznała się do przywłaszczenia przedmiotów. Zostały one zabezpieczone i przewiezione wraz z zatrzymaną komendy. 31-latka usłyszała zarzuty. Grozi jej do 5 lat więzienia.