Będą utrudnienia między Wołominem a Kobyłką

2024-02-23 9:57
Mapa utrudnień
Autor: Gmina Wołomin

To w związku z przebudową drogi wojewódzkiej numer 634. Zaplanowano objazdy. Inaczej pojadą autobusy.

Przebudowywane będą ulice: Nadarzyńska w Kobyłce i 1 Maja w Wołominie. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie zamknie w poniedziałek przejazd trasą na odcinku od Ręczajskiej w Kobyłce do Legionów w Wołominie. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów okolicznymi ulicami.

Trasy zmienią także autobusy. Linia L36 w kierunku pętli Sokola pojedzie ulicami: Sasina, Przejazd, rondo Małgorzaty Dydek, Lipińską, Legionów, Kurkową, Leszczyńską i Sokolą. W kierunku Lipinek zaś: Sokolą, Legionów, Lipińską, rondo Małgorzaty Dydek, Lipińską, Fieldorfa i Przejazd.

Linia N62 na trasie podstawowej do PKP Wołomin zostanie skierowana na trasę: Księdza K. Pieniążka, aleja Jana Pawła II , Wołomińska, aleja Armii Krajowej, Sasina, Przejazd – rondo Małgorzaty Dydek, Lipińska i Legionów. Na trasie wydłużonej do Os. Niepodległości z kolei: Księdza K. Pieniążka, aleja Jana Pawła II , Wołomińska, aleja Armii Krajowej i Geodetów. W kierunku Warszawy pojedzie natomiast ulicami :Legionów, Wileńską, Przejazd, Sasina, aleją Armii Krajowej, Wołomińską, aleją Jana Pawła II, Księdza K. Pieniążka, Księdza F. Marmo, Księdza K. Konowrockiego, Księdza A. Zagańczyka, Marecką, Szeroką – Wolności, Lipową, Kolejową i prymasa S. Wyszyńskiego.

Zawieszone zostaną przystanki Fieldorfa 01 i 02 oraz Ręczajska 01 i 02.