FERIE NA MAZOWSZU – Aktywna i Kulturalna Warszawa 22.01.2024

2024-01-22 16:45
Warszawa
Autor: Luk Szczepański

Zapraszamy Państwa na cykl audycji prezentujących ciekawe miejsca na Mazowszu. Sport, kultura, sztuka, kulinaria, folklor – wszystko w odległości kilkudziesięciu minut od domu.

Warszawa ma do zaoferowania wiele atrakcji dla osób, które lubią sport. Na szczęście dopisuje nam zimowa aura, a to oznacza, że towarzyszy nam i śnieg i niewielki mróz. Zapraszamy naszych słuchaczy na lodowiska, które znaleźć można w każdej warszawskiej dzielnicy. Jedno z najbardziej popularnych znajduje się przed Pałacem Kultury i Nauki i otwarte jest między 10.00 a 21.00. Wstęp bezpłatny. Najpiękniej jest zapewne na lodowisku na Rynku Starego Miasta (otwarte od 10.00 do 21.00).  Na miejscu można wypożyczyć łyżwy dla uczestników w każdym wieku. 

Zapraszamy także na Górkę Szczęśliwicką – tu z kolei można pojeździć na nartach i snowboardzie, a na młodych i dorosłych adeptów narciarstwa czekają zajęcia indywidualne i grupowe. Można przejechać się nawet kolejką grawitacyjną. Górka czynna jest od 10.00 do 19.00. Szczęśliwice są otwarte dla całych rodzin – proponują place zabaw, miejsca do biegania, a przede wszystkim miejsca do zjeżdżania na sankach, jabłuszkach czy pontonach. Więcej informacji znaleźć można na stronach internetowych poszczególnych instytucji. 

Listen to "FERIE NA MAZOWSZU – Aktywna i Kulturalna Warszawa 22.01.2024" on Spreaker.