W nocy tramwajarze zamkną ulicę Sobieskiego

2023-09-22 8:20
Objazdy z powodu wyburzania kładki
Autor: Urząd m. st. Warszawy

To z powodu wyburzania kładki przy Czarnomorskiej. Nieprzejezdny będzie odcinek między ulicami Mangalia i Świętego Bonifacego. Rozbiórka może potrwać ponad dobę.

Ratusz zapewnił, że ulica zostanie zamknięta dziś (22.09) o 23:30 i otwarta nie później niż w niedzielę o godzinie 4:30. W czasie prac kierowcy jadący ulicą Jana III Sobieskiego w stronę Wilanowa, na skrzyżowaniu z aleją Witosa będą mogli skręcić w lewo. Objazd w kierunku Wilanowa został wytyczony ulicami: Idzikowskiego, Powsińską i Świętego Bonifacego. W przeciwną stronę można będzie pojechać również Świętego Bonifacego do alei Sikorskiego.

Zmienią się trasy autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego linii. Linie 116, 519, 522 w kierunku Wilanowa i Powsina pojadą ulicami: Sobieskiego, Witosa, Idzikowskiego, Powsińską, Świętego Bonifacego i Sobieskiego. Z powrotem w kierunku Chomiczówki i Dw. Centralnego: Sobieskiego, Świętego Bonifacego, Sikorskiego i znów Sobieskiego. Linie 148 i N03 w obu kierunkach zostaną skierowane: Doliną Służewiecką, Sikorskiego, Witosa, a linia 172: Sobieskiego, Sikorskiego oraz Świętego Bonifacego. Z kolei linie N31, N81 w kierunku Wilanowa pojadą trasą: Sobieskiego, Witosa, Idzikowskiego, Powsińska, Świętego Bonifacego, Sobieskiego. Z powrotem w kierunku Dw. Centralnego: Sobieskiego, Świętego Bonifacego, Sikorskiego i Sobieskiego.