Artur Dziambor w Sednie Sprawy: "Rząd zachowuje się jak kura bez głowy"

2022-10-03 10:36
Artur Dziambor w Sednie Sprawy: Rząd zachowuje się jak kura bez głowy
Autor: youtube.com

Rząd zachowuje się jak kura bez głowy, mówi Artur Dziambor. Poseł Konfederacji twierdzi, że władza popełniła wiele błędów od rozpoczęcia rosyjskiej agresji na Ukrainę. Jego zdaniem uchodźcy są utrzymywani cały czas w ramach socjalu, a po takim czasie nie powinni już liczyć na specjalne traktowanie. Więcej w poniższym artykule

Rosyjska armia na Ukrainie jest o krok od rozsypki i porażki? - tym pytaniem prowadzący, Jacek Prusinowski, rozpoczął poniedziałkową (3 października) rozmowę na antenie Radia Plus. 

Mam nadzieję, jest tak jak Pan powiedział. Musimy teraz słuchać i czytać wszystkich przekazów, żeby mieć pełny obraz sprawy. Oczywiście, wiemy też o zagrożeniu, które zostało zasygnalizowane. Zagrożeniu atomowym. To wynika z pewnej słabości. Rosjanie widzą, że nie dają już rady

- komentował gość Sedna Sprawy. 

Artur Dziambor skomentował także hasło posłów Konfederacji: "stop ukrainizacji Polski". Stwierdził, że "może się niektórym nie podobać, ale dzięki temu jest dyskusja"

Poseł Konfederacji twierdzi, że władza popełniła wiele błędów od rozpoczęcia rosyjskiej agresji na Ukrainę. Jego zdaniem uchodźcy są utrzymywani cały czas w ramach socjalu, a po takim czasie nie powinni już liczyć na specjalne traktowanie.

Jak dodał gość Sedna Sprawy, "nasz rząd zachowuje się jak kura bez głowy i decyduje się na takie kroki jak pośpieszne, niezabezpieczone embargo na węgiel. Sprawia, że mamy niedobory węgla". Więcej w dzisiejszy Sednie Sprawy.