Francja okazała się zbyt trudnym przeciwnikiem. Polska odpada z Mundialu

2022-12-04 22:54
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Niestety, mimo zaciętej walki, do ćwierćfinału Mistrzostw Świata przechodzi reprezentacja Francji. Niedzielny (4 grudnia) mecz zakończył się wynikiem 3:1. Mimo przegranej reprezentacja polski zaskoczyła wielu kibiców

Polska po niedzielnym meczu z Francją żegna się z piłkarskimi mistrzostwami świata. W dobrym stylu, ponieważ mówi się, że ostatni mecz naszej reprezentacji był najlepszym podczas mistrzostw.

Polacy od samego początku spotkania walczyli odważnie, co było widać w pierwszej połowie. Po przerwie jednak Francja zdecydowanie zdominowała naszych piłkarzy.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla "Trójkolorowych". Bramkę zdobył Robert Lewandowski z rzutu karnego. Dużą sensacją było potworzenie wspomnianego meczu. Lewandowski strzelił lekko, ale Hugo Lloris obronił. Wtedy jednak okazuje się, że będzie powtórka! Bramkarz reprezentacji Francji wyszedł poza linię i sędzia nakazał powtórkę. Kolejną szanse nasz kapitan wykorzystał i zakończyliśmy mecz z jedną bramką.