Jacek Sasin w Sednie Sprawy: "Trzeba mieć żelazne nerwy, żeby wytrzymać to co wyprawia Joński"

2024-04-24 13:51
Jacek Sasin w Sednie Sprawy: Trzeba mieć żelazne nerwy, żeby wytrzymać to co wyprawia Joński
Autor: youtube.com

Trzeba mieć żelazne nerwy, żeby wytrzymać to co wyprawia Joński, uważa Jacek Sasin. Poseł PiS twierdzi, że przewodniczący sejmowej komisji śledczej do spraw wyborów kopertowych zachowuje się skandalicznie, dlatego można jego zdaniem zrozumieć irytację Mariusza Kamińskiego.

PiS szykuje "lisy śmierci"?

Jak mówił Jacek Sasin w Sednie Sprawy, bardzo nam zależy, żeby te listy były jak najmocniejsze. Żeby mocno kandydaci się na nich znaleźli. "Nie ukrywam, że liczymy, że wygramy te wybory, to będzie kolejna wygrana po wyborach samorządowcach" 

Duże miasta są lewicowe, nie tylko w Polsce. To trend ogólnoeuropejski. To vnie są miasta, w których wygrywają partie konserwatywne jak PiS. Polska nie składa się jednak tylko z dużych miast.

Poseł PiS twierdzi, że przewodniczący sejmowej komisji śledczej do spraw wyborów kopertowych zachowuje się skandalicznie, dlatego można jego zdaniem zrozumieć irytację Mariusza Kamińskiego. 

Trzeba mieć żelazne nerwy, żeby wytrzymać to co wyprawia Joński

- komentował Jacek Sasin. 

Jak PIS udowodni, że jest najsilniejszą partią w Polsce, czy Polska potrzebuje broni jądrowej? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

''Polska leży w niebezpiecznym miejscu!'' - Jacek Sasin