Krzysztof Gawkowski w Sednie Sprawy: "Mam ograniczone zaufanie do liderów PO i PSL"

2023-02-23 11:22
Krzysztof Gawkowski w Sednie Sprawy: Sikorski powinien zostać medialnie zakneblowany
Autor: youtube.com

Mam ograniczone zaufanie do liderów PO i PSL, mówi Krzysztof Gawkowski. przewodniczący klubu Lewicy mówi, że jego formacja będzie pilnowała by Donald Tusk i Władysław Kosiniak Kamysz nie podnieśli wieku emerytalnego, już raz to zrobili, podkreśla gość Radia Plus.

Opozycja porozumiał się w sprawie paktu senackiego? Czy w przyszłym tygodniu podpisał sie ostatecznego porozumienia? Jak zaznacza gość Sedna Sprawa, opozycja podpisała się pod tym, że chce wspólnie startować do Senatu parę miesięcy temu. Teraz dochodzi tylko do takiej kulminacyjnej części, czyli podpisania porozumienia.

O wiele ważniejsze niż to jak będzie wyglądał start do Senatu jest to, żebyśmy w końcu zdecydowali się na pakt wspólnego rządzenia. Lewica namawia, żeby partie zdecydowały się i rządziły w czwórkę. 

- komentuje Krzysztof Gawkowski.

Przewodniczący klubu Lewicy mówi, że jego formacja będzie pilnowała by Donald Tusk i Władysław Kosiniak Kamysz nie podnieśli wieku emerytalnego, już raz to zrobili. 

Na opozycji wierzę wszystkim liderom, ale mam do nich ograniczone zaufanie, bo pamiętam przeszłość. Lewica w przyszłym rządzie będzie gwarantem tego, że ze spraw społecznych, socjalnych, tego co zostało przyznane przez PiS wiele lat nic nie odbierzemy

K. GAWKOWSKI: MAMY WIELKIEGO BRATA, KTÓRY SIĘ O NAS TROSZCZY