Krzysztof Sobolewski w Sednie Sprawy: "Osobą, która w PiS przycina wewnętrzne uszczypliwości jest Jarosław Kaczyński"

2023-05-23 11:16 Róża Perszon
Krzysztof Sobolewski w Sednie Sprawy: Osobą, która w PiS przycina wewnętrzne uszczypliwości jest Jarosław Kaczyński
Autor: youtube.com

Osobą, która w PiS przycina wewnętrzne uszczypliwości jest Jarosław Kaczyński, mówi Krzysztof Sobolewski. Sekretarz generalny PIS, pytany o napięcia na linii Morawiecki-Ziobro, mówi, że kwestią czasu jest spokój w obozie Zjednoczonej Prawicy.

Czy premier Mateusz Morawiecki i Zbigniew Ziobro są w stanie pracować? Zdaniem prowadzącego Jacka Prusinowskiego, można odnieść wrażenie, że są na politycznej wojnie. 

W obozie Zjednoczonej Prawicy mamy taki komfort, że wyrażamy swoje opinie a ostatecznym ostrzegającym o tym, jakie dalej będą podejmowane działania i jakie będą wyciągane wnioski jest prezes Jarosław Kaczyński. W tej chwili obóz jednoczonej Prawicy szykuje się do wyborów. 

- odparł Krzysztof Sobolewski, sekretarz generalny PiS.

Szanse na zwycięstwo mamy wyłącznie jako obóz Zjednoczonej Prawicy. Każda inna wersja na pewno nie spowoduje, że ten sukces będzie powtórzony, a wręcz przeciwnie, nie będzie zwycięzców, będą sami pokonani

- komentował gość Sedna Sprawy. 

Czy prezydent Zełeński powinien przeprosić za Wołyń, czy Paweł Kukiz podpisze porozumienie z PiS? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

K. SOBOLEWSKI: PREZES KACZYŃSKI PRZYCINA WEWNĘTRZNE SPORY