Łukasz Mejza idzie na bezpłatny urlop. "Zawieszam swój udział w pracach MSIT"

2021-12-10 11:51
Łukasz Mejza
Autor: Łukasz Mejza/FACEBOOK Łukasz Mejza

Wiceminister sportu Łukasz Mejza wydał w piątek, 10 grudnia kolejne oświadczenie, w którym poinformował, że zawiesi swoją działalność w ministerstwie oraz zawnioskuje o urlop z wykonywania obowiązków poselskich.

Łukasz Mejza wydał kolejne oświadczenie, w którym poinformował, że wybiera się na urlop bezpłatny i nie będzie w najbliższym czasie pracował w Ministerstwie Sportu. Zawiesza też swoją działalność poselską. To wszystko ma związek z ujawnionymi przez dziennikarzy Wirtualnej Polski niejasnymi interesami Łukasza Mejzy, który miał oferować swoim klientom rewolucyjne metody leczenia nieuleczalnych chorób w zagranicznych klinikach.

- W związku z bezpardonowym atakiem medialnym na mnie na tle politycznym, na środowym briefingu zapowiedziałem złożenie kilkudziesięciu pozwów/wniosków sądowych, co zrealizowałem i nadal realizuję. Chcąc w najbliższych tygodniach w pełni poświęcić się walce o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość, zawieszam swój udział w pracach MSIT. Zawnioskowałem o udzielenie mi od dzisiaj urlopu bezpłatnego w MSiT, na który otrzymałem zgodę. Wystąpiłem również do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich. Wbrew pojawiającym się insynuacjom zapewniam, że wspieram i nadal będę wspierać obóz Zjednoczonej Prawicy - napisał w oświadczeniu Łukasz Mejza.

Sedno Sprawy - Waldemar Kraska