Michał Woś w Sednie Sprawy: "Opozycja chce stworzyć kolaboracyjny, niemiecki rząd"

2023-04-17 14:26
Michał Woś w Sednie Sprawy: Opozycja chce stworzyć kolaboracyjny, niemiecki rząd
Autor: youtube.com

Opozycja chce stworzyć kolaboracyjny, niemiecki rząd, mówi Michał Woś. Wiceminister sprawiedliwości i wiceprezes Solidarnej Polski twierdzi, że to głównie Komisja Europejska odpowiada z a kryzys zbożowy w Polsce. "Trzeba złapać oszustów, którzy wprowadzali techniczne zboże" - grzmi w gość Radia Plus. Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

Zawiadomienie do prokuratury ws. katastrofy smoleńskiej

Chcemy złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 134 Kodeksu karnego, czyli zamordowania prezydenta, bo takiego śledztwa polskie organy ścigania nie prowadzą. Wierzę, że znajdą się odważni prokuratorzy, którzy poprowadzą tę sprawę — powiedział Jarosław Kaczyński w trakcie przemowy przed Pałacem Prezydenckim w 13. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Zdaniem wiceministra  sprawiedliwości i wiceprezesa Solidarnej Polski, niema ważniejszego śledztwa w Polsce niż to powadzone przez zespół śledczych numer 1. 

Rolnictwo

 Wiceminister sprawiedliwości i wiceprezes Solidarnej Polski twierdzi, że to głównie Komisja Europejska odpowiada z a kryzys zbożowy w Polsce.

M. WOŚ: TRZEBA ZŁAPAĆ OSZUSTÓW, KTÓRZY WPROWADZALI TECHNICZNE ZBOŻE