Piotr Zgorzelski w Sednie Sprawy: "To właśnie Trzecia Droga pozwoli wygrać z PiS-em"

2023-10-03 12:54
Piotr Zgorzelski w Sednie Sprawy: To właśnie Trzecia Droga pozwoli wygrać z PiS-em
Autor: youtube.com

To właśnie Trzecia Droga pozwoli wygrać z PiS-em, uważa Piotr Zgorzelski. Wicemarszałek Sejmu z PSL przekonuje, że sojusz ludowców z Polską 2050 może odebrać część elektoratu partii Jarosława Kaczyńskiego.

PO poprzez marsz niedzielny przykryła resztę opozycji? Na to pytanie gość Sedna sprawy  zaznaczył, że maja bardzo dobry dialog. 

W ramach strategiczne podziału ról koledzy z PO i Lewicy uczestniczyli w marcu. My ruszyliśmy do tych 30-stu kilku milionów, którzy na marsz nie dotarli. ,ale też do tych, do których przekaz o marszu nie dotarł, bo mają tylko do dyspozycji telewizję PiS-owską. 

- komentował Piotr Zgorzelski.

Wicemarszałek Sejmu z PSL przekonuje, że sojusz ludowców z Polską 2050 może odebrać część elektoratu partii Jarosława Kaczyńskiego.

Na pytanie czy PSL odda Michałowi Kołodziejczakowi resort rolnictwa wicemarszałek sejmu odparł, że nie ma rozmów o tym, czy segment rolnictwa będzie w jakikolwiek sposób oddawany komuś innemu. "Nie wiem czy możemy mówić o oddawaniu, kiedy nie jesteśmy w jego posiadaniu. Zobaczymy"  dodał. 

Więcej w dzisiejszym Sednie Sprawy. 

P. ZGORZELSKI: WYOBRAŻAM SOBIE, ŻE PSL ODDA KOŁODZIEJCZAKOWI RESORT ROLNICTWA