PKP Intercity z ofertą dla fanów kolei! Ruszył sklep

2022-12-11 18:09
PKP Intercity z ofertą dla fanów kolei! Ruszył sklep
Autor: PKP Intercity PKP Intercity z ofertą dla fanów kolei! Ruszył sklep

PKP Intercity uruchamia internetowy sklep dla miłośników kolei. ”Mikole” znajdą w nim m.in. tekstylia, gadżety, upominki czy artykuły dla dzieci.

Internetowy sklep narodowego przewoźnika oferuje podróżnym wyjątkowy asortyment. Produkty są inspirowane światem kolei, a pierwszymi motywami są „Czuwak” i „Pantograf” – terminy dobrze znane wszystkim kolejarzom i miłośnikom pociągów czy transportu kolejowego. W trakcie tworzenia postawiono na wysoką jakość, oryginalne projekty, wygodę i użytkowość oferowanych produktów.

Czytaj także: Zmiany w Kodeksie Pracy 2023. Zdziwić się mogą nie tylko pracodawcy, ale i pracownicy

Wśród dostępnych artykułów znajdziemy m.in. materiały tekstylne takie jak t-shirty, bluzy z kapturem czy czapkę zimową. W sklepie dostępne są również przydatne na co dzień lub w podróży gadżety takie jak kubki porcelanowe i butelki termiczne, torby zakupowe, plecaki w kształcie worka czy zawieszki na bagaż.

Nie zapomniano o ofercie dla najmłodszych, która może okazać się świetnym prezentem pod choinkę: na uwagę zasługują autorskie, związane z tematyką kolejową wersje znanych gier takich jak domino, dobble czy memo, a także książki i zeszyty ćwiczeń oraz maskotka Edek

Kolekcja dostępnych produktów będzie rozwijana i tworzona zgodnie z potrzebami klientów. Sklep internetowy jest oparty o nowoczesną platformę technologiczną, co pozwala na wygodne nawigowanie i szybkie zakupy. W przyszłości usługa będzie rozwijana i udoskonalana.

Czytaj także: Nowy rozkład jazdy pociągów. PKP Intercity uruchomiło ponad 400 pociągów na dobę

Co warte podkreślenia, produkty tworzone są we współpracy z polskimi producentami. Dzięki temu PKP Intercity może zaoferować wysoką jakość, wspierać polskich przedsiębiorców i skrócić czas oczekiwania na dostawy. Zamówione rzeczy będą wysyłane do klientów za pośrednictwem firmy InPost. Dostawa będzie ekonomiczna, a paczkę można odebrać w jednym spośród wielu tysięcy paczkomatów – niedługo tylko na terenie Polski będzie ich ponad 20 tysięcy.