Pojawiło się pięć nowych tras z Polski. Gdzie polecimy z lotniska Chopina?

2023-01-26 9:38
samolot
Autor: Pixabay.com

Samoloty linii lotniczej Ryanair wracają na lotnisko Warszawa Chopin. Po czterech latach przerwy będzie można polecieć z tymi liniami na nowych, pięciu trasach. . Jak dotąd najbliższe Warszawy lotnisko, z którego lata Ryanair to Modlin.

Linie lotnicze publikowały komunikat, z którego wynika, że od marca zostaną uruchomione następujące połączenia: Alicante (4 razy w tygodniu), Bruksela-Charleroi (3 razy w tygodniu), Palma de Mallorca (4 razy w tygodniu), Pafos (1 lot w tygodniu) oraz Wiedeń (4 razy w tygodniu).

Cieszymy się z powrotu do Warszawy Chopina i otwarcia 5 nowych tras do ekscytujących słonecznych destynacji jak Alicante, Majorka i Pafos oraz ulubionych miast, takich jak Bruksela i Wiedeń. Szkoda jednak, że musi się to odbywać kosztem Warszawy-Modlin i regionu

- mówi Michał Kaczmarzyk z Ryanair, cytowany przez i.pl. 

Choć Ryanair realizuje loty w te same miejsca również z Modlina, to nie znikną one z rozkładu, a będą realizowane równolegle. Jak powiedział w rozmowie z fly4free.pl prezes Buzz, gdyby lotnisko w Modlinie było już rozbudowane, to irlandzka linia zwiększyłaby po prostu liczbę lotów na tych trasach z Modlina, zamiast przenosić się do Warszawy.