Putin poważnie chory? Do sieci trafiło tajemnicze nagranie

2022-04-29 12:07
Putin poważnie chory? Do sieci trafiło tajemnicze nagranie
Autor: twitter.com

O tym, że Władimir Putin jest poważnie chory mówi się od dłuższego czasu. Wielu spekuluje, że to choroba Parkinsona lub raka tarczycy (Putina ma ponoć często odwiedzać Jewgienij Seliwanow - onkolog specjalizujący się w leczeniu tego nowotworu). Nowe nagranie rzuca jednak zupełnie inne światło na sprawę.

Prezydent Federacji Rosyjskiej pojawił się na posiedzeniu Rady Ustawodawców w środę 27 kwietnia. Wygłosił przemowę na temat wojny w Ukrainie i jak zwykle groził Zachodowi bronią nuklearną. Eksperci analizują materiały wideo i twierdzą, że choroba zbrodniarza coraz bardziej daje o sobie znać.

Uwagę wielu osób zwróciło jednak także jego dziwne zachowanie. Niektórzy widzą w tym kolejne potwierdzenie domniemanej choroby głowy państwa.

Na nagraniu można zauważyć, że twarz prezydenta jest obrzmiała. Ponadto wypowiedź dyktatora nie jest tak składna, jak niegdyś. Putin kilka razy gubi wątek i jaka się - to kontrastuje z lansowanym przez rosyjską propagandę wizerunkiem pewnego siebie, silnego przywódcy.