Kontakt

Kontakt z Radiem Plus:


Weronika Kostrzewa - Szef Publicystyki

ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
e-mail: wzagula(at)radio-plus.pl
Redakcja: e-mail: redakcja(at)radio-plus.pl


Kontakt dla prasy

biuro_prasowe@timesa.pl

Radio PLUS Bydgoszcz
Aleja Jana Pawła II 117, 85-152 Bydgoszcz
Tel./fax: +48 (52) 361 50 08

Radio PLUS Gdańsk
ul. Suwalska 46, 80-215 Gdańsk
Tel./fax: +48 (58) 347 63 95

Radio PLUS Głogów
Plac Kolegiacki 10, 67-200 Głogów
tel: +48 76 835 59 54
kom.+48 510 293 351
mailto: barbara.szymendera@eurozet.pl

Radio PLUS Zielona Góra
os. Kaszubskie 8, 65-548 Zielona Góra
tel: +48 76 835 59 54
kom.+48 510 293 351
mailto: barbara.szymendera@eurozet.pl

Radio PLUS Gniezno
ul. Kolegiaty 5, 62-200 Gniezno
Tel./fax.: +48 (61) 425 19 98
+48 (61) 425 19 95
e-mail: gniezno@radioplus.pl


Radio PLUS Gorzów
ul. Fabryczna 19/20, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel. do studia: + 48 (95) 722 30 05
Tel. +48 (95) 722 30 32
kom. +48 510 293 346
e-mail: lidia.kowalczyk@eurozet.pl

Radio PLUS Gryfice
ul.3 maja 17, 72-300 Gryfice
Tel/fax.+ 48 (91) 384 49 79.

Radio PLUS Koszalin
ul. Stoczniowców 11-13, 75-256 Koszalin
Tel.:+48 (94) 346 24 51 fax: +48 (94) 346 48 64
email: koszalin@radio-plus.pl

Radio PLUS Kraków / Podhale
ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków
Tel.: +48 (12) 424 44 44 || Fax.: +48 (12) 424 44 09
e-mail: krakow@radio-plus.pl
Promocja: e-mail: promocja.krakow@radio-plus.pl

Radio PLUS Lipiany
ul. Kościuszki 29, 74-240 Lipiany
Tel. +48 (91) 564 15 91 || Fax. + 48 (91) 564 14 75
Adrian Wyrębski  781641348
e-mail: lipiany@radio-plus.pl

Radio PLUS Łódź
ul. ks. Skorupki 7, 90-458 Łódź
Tel.: +48 (42) 663 05 60
e-mail: lodz@radio-plus.pl

Radio PLUS Olsztyn
ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn
Tel. +48 (89) 538 92 95 || Fax. +48 (89) 538 92 89
e-mail: olsztyn@radioplus.pl

Radio PLUS Radom
ul. Młyńska 23/25, 26-600 Radom
Tel.: +48 (48) 369 91 65 || Faks: +48 (48) 369 91 67
e-mail: radio@radioplus.com.pl

Radio PLUS Szczecin
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 6, 71-622 Szczecin
Tel.: +48 (91) 422 56 71 || Fax.: +48 (91) 422 07 47
e-mail: szczecin@radio-plus.pl

Radio PLUS Warszawa
ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa
e-mail: warszawa@radioplus.pl

---

Stroną zajmuje się
Marek Pakoński
Internet Projekt Manager TIME S.A.

 

Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto