Przed policjantami schował się w wersalce

2022-11-10 7:40
policja
Autor: brak danych

Mowa o 20-latku, którego zatrzymali policjanci z Mogilna. Ma do odsiadki karę pół roku więzienia za znieważenie funkcjonariusza. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w powiecie inowrocławskim.

Policjanci szukali 20-latka w związku z wydanym przez sąd nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Uzyskali informację, że może się on ukrywać na terenie powiatu inowrocławskiego. Babcia mężczyzny, która otworzyła drzwi domu odwiedzonego przez policjantów, utrzymywała, że nie wie nic o miejscu pobytu jej wnuka.Funkcjonariusze poprosili jednak o możliwość sprawdzenia wszystkich pomieszczeń.

Kiedy weszli do sypialni kobiety, ta oświadczyła, że to jest jej pokój i tu na pewno nikogo nie ma. W tym momencie policjanci nabrali podejrzeń, że tam, a konkretnie w niepościelonej wersalce może ukrywać się poszukiwany 20-latek. Kryminalni zawołali go z imienia i powiedzieli żeby wyszedł. W tym momencie mężczyzna podniósł siedzisko, a policjanci pomogli mu wydostać się z wersalki. Mężczyznę przewieziono do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pół roku więzienia.