W Bydgoszczy będą warsztaty dla przedsiębiorców

2023-01-12 10:54
Dokumenty
Autor: źródło: ShutterStock

Organizuje je Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Zajęcia będą bezpłatne. Maja dotyczyć innowacyjnych narzędzi do biznesu.

Warsztaty skierowane będą do lokalnych przedsiębiorców, którzy szukają impulsu do rozwoju swojego biznesu, chcą spojrzeć na swoją działalność w nowy sposób i odnaleźć w swojej firmie potencjał, którego być może do tej pory nie zauważali. Będą to bezpłatne spotkania, nastawione na uzyskanie praktycznych umiejętności, takich jak np. kreatywne myślenie, twórcze rozwiązywanie problemów, generowanie pomysłów biznesowych czy efektywne prezentowanie treści.

Podczas warsztatów przedsiębiorcy nauczą się na przykład jak tworzyć prezentacje multimedialne Pecha Kucha. Dowiedzą się też na czym polegają techniki twórczego myślenia Visual Thinking. Warsztaty przybliżą przedstawicielom firm praktykę "5 why" oraz diagram Ishikawy. Będzie można także poznać szablon twórczego generowania pomysłów biznesowych Scamper oraz Metodologię Thinking Tools, pozwalająca na wdrażanie nowych produktów i usług. Formularz rejestracji na bezpłatne warsztaty jest dostępny na stronie internetowej Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.