Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu

2021-11-03 18:00
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Autor: fot. materiały prasowe

Wydarzenie w dniach 8 – 14 listopada, odbędzie się w blisko 180 krajach.

To międzynarodowy projekt promujący przedsiębiorczość. Inicjatywa jest prowadzona od ponad 13 lat, a obecnie wydarzenia są organizowane w ponad 180 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, konferencje, debaty i kampanie promocyjne z zakresu m.in.: zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania umów z pracodawcą, budowania własnej marki oraz wielu innych zagadnień.

Każdego roku wybierany jest jeden temat, na który organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę. Nadchodząca edycja ŚTP będzie poświęcona: „Biznesowi jutra”, co oznacza, że wszystkie realizowane wydarzenia będą oscylowały wokół tego tematu. Ze względu na obecną sytuację wydarzenia organizowane przez Partnerów odbędą się w formie on-line.

W województwie pomorskim koordynatorem regionalnym jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A., która organizuje wydarzenia oraz koordynuje wszystkie działania Partnerów w regionie pomorskim.

Aktualnie trwa rejestracja Partnerów z województwa pomorskiego, którzy będą organizować wydarzenia. Rejestracja wszystkich wydarzeń odbywa się przez platformę KONFEO, a wszystkie wydarzenia dostępne będą w wyszukiwarce: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wydarzenia/

Listen to "Radio Plus Gdańsk" on Spreaker.