Konkurs "Żywe obrazy"

2022-11-24 10:42
zdjęcie poglądowe
Autor: zdjęcie: pixxabay.com konkurs Żywe obrazy

Muzeum Archeologiczno-historyczne i Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie zaprasza dzieci z klas IV-VII do udziału w konkursie fotograficznym. ”. Zadaniem jego uczestników będzie sfotografowanie zaaranżowanej przez siebie sceny znanej z dzieł malarskich.

Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie zapraszają uczniów do udziału w fotograficznym konkursie zatytułowanym „Żywe obrazy”. Zadaniem jego uczestników będzie sfotografowanie zaaranżowanej przez siebie sceny znanej z dzieł malarskich. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu głogowskiego. Zdjęcia mają przedstawiać jedno z wybranych dzieł mistrzów malarstwa.

Prace należy dostarczyć do MAH do 23 stycznia 2023 r. Jedno ze zdjęć ma przedstawiać własną interpretację malarskiego dzieła, drugie natomiast ma być reprodukcją właśnie tego obrazu. Wcześniej, bo do 22 grudnia 2022 r. należy przesłać do Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie kartę zgłoszeniową.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszeniowa znaleźć można na stronie internetowej Muzeum.   

Listen to "Konkurs dla dzieci - "Żywe obrazy"" on Spreaker.