Niciński i Sa Pinto - pomeczowe wypowiedzi [Chrobry 0:3 Legia]

2018-12-06 17:16
Grzegorz Niciński (na górze) był bardzo niezadowolony z postawy swoich zawodników, Ricardo Sa Pinto (na dole) wręcz przeciwnie
Autor: brak danych

W środowy wieczór Chrobry Głogów przegrał u siebie z Legią Warszawa 0:3. Po meczu obaj trenerzy byli w odmiennych nastrojach.

Grzegorz Niciński, trener Chrobrego: Byliśmy zdecydowanie słabsi od Legii. Widać było, że graliśmy z mistrzem Polski. Nie chcieliśmy szybko stracić bramki, zawodnicy się starali, ale to był ten Chrobry z rundy jesiennej - popełniający karygodne błędy. Nie ma szans marzyć o jakimkolwiek korzystnym wyniku przy takiej grze. Za stracone gole nie obwiniam Sławka Janickiego. Przy dwóch bramkach Cafu niewiele mógł zrobić, to były piękne strzały, a przy pierwszej błąd popełnił Marek Wasiluk, który powinien wybić tę piłkę głową. Ricardo Sa Pinto, trener Legii: Zagraliśmy dobrze, podeszliśmy poważnie do tego meczu. Wiedzieliśmy, że jesteśmy lepszą drużyną, ale trzeba było to pokazać na boisku. W tych rozgrywkach, pomimo tego, że nasi rywale grają często w niższych ligach, są zmotywowani i chcą nas zaskoczyć. Cieszę się z tego jak zachowali się moi gracze, byli skoncentrowani i mieli jakość. Dziś zagraliśmy w nieco innym składzie, zagrali piłkarze, którzy nie mieli do tej pory ku temu zbyt wielu okazji i spisali się bardzo dobrze, jestem z tego powodu zadowolony.

Mówi trener Chrobrego: