Rusza Szlachetna Paczka

2022-10-14 10:39
Szlachetna paczka- zostań wolontariuszem
Autor: Stowarzyszenie Wiosna- Szlachetna Paczka

Rusza Szlachetna paczka w Głogowie, ale zanim będzie można zostać darczyńcom, potrzebni są wolontariusze oraz rodziny którym będzie można pomóc.

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA. Celem projektu jest dotarcie do ludzi samotnych, chorych i zmagających się z problemami finansowymi i przygotowanie im Paczki na święta. Paczki przygotowują darczyńcy, a w Paczce znajdują się rzeczy, które są najpilniej potrzebne.

Po raz kolejny Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie organizuje Szlachetną Paczkę. Pierwszy raz akcja organizowana była w Głogowie 9 lat temu.

Teraz rusza czas w którym można zgłaszać rodziny, które potrzebują pomocy na terenie Głogowa. Aby to zrobić wystarczy wypełnić zgodę wstępną rodziny (która musi być podpisana przez członka rodziny), dostarczyć ją do MCWR i przekazać Martynie Lesiuk – Liderce Szlachetnej Paczki – rejon Głogów. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 76 853 38 34/32. Zgoda wstępna do pobrania MCWR ul. Folwarczna 7.

To również czas na zgłoszenia wolontariuszy. Wszelkie informacje na ten temat dostępne są na stronie szlachetnapacaka.pl w zakładce „zostań wolontariuszem”.