Spotkanie z Magdaleną Kawką

2022-10-11 7:53
Spotkanie z Magdaleną Kawką
Autor: grafika: Głogowska Edukacja Kresowa

Stowarzyszenie Głogowska Edukacja Kresowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie zapraszają na spotkanie z Magdaleną Kawką. Wstęp jest wolny.

W czwartek 13 października o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie im. Galla Anonima przy ul. Jedności Robotniczej 15 gościć będzie  Magdalena Kawka. Spotkanie autorskie organizuje Stowarzyszenie Głogowska Edukacja Kresowa oraz MBP w Głogowie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Kilka słów o autorce (informacja od organizatorów):

Magdalena Kawka to z wykształcenia socjolog, z zamiłowania pisarka, z upodobania wolny strzelec. Szczęśliwa, że z tych klocków dało się zbudować spójną przestrzeń. Współpracowała z magazynami zajmującymi się problematyką wychowania. Jest autorką poradnika dla rodziców "Przygody Kosmatka kilkulatka" i powieści "Sztuka latania", "Alicja w krainie konieczności", "Wyspa z mgły i kamienia", "W zakątku cmentarza, czyli koniec wieczności" oraz "Rzeka zimna", za którą dostała nagrodę na FLK w Siedlcach w 2012 roku. Wspólnie z Robertem Ziółkowskim napisała książkę "Tuż za rogiem".